Skip to main content

خانه 🡨 شعبه کرمان

خانه 🡨 شعبه کرمان

ماموریت مجموعه:

فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه افزایش رفاه عمومی و توسعه پایدار را از طریق عرضه کالاهای باکیفیت، دسترسی همیشگی به کالا و ارائه قیمت های مناسب با استفاده از تکنولوژی های برتر را ماموریت خود می داند. فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه افتخار دارد که با دانش و تخصص بالا، مکان های مناسب عرضه، زنجیره ای از تامین کنندگان توانا و مشهور، سرمایه های انسانی با انگیزه، خلاق، متخصص و مسئولیت پذیر، کسب و کار خود را به طور مستمر بهبود داده و تمام فرایندهای خود را در جهت جلب رضایت ذینفعان و مشتریان، ارتقاء صنعت خرده فروشی زنجیره ای در کشور و حفظ محیط زیست توسعه می دهد.

ارزش های فروشگاه:

شرکت فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه در مسیر دستیابی به چشم انداز خود به ارزش های زیر پایبند بوده و خواهد بود.

رعایت نظم و قوانین

مسئولیت پذیری و پاسخگوئی

مشتری مداری

حفظ کرامت انسانی

رعایت اخلاق حرفه ای

شعبه کرمان

فروشگاه نجم خاورمیانه شعبه کرمان در سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز نمود. که دارای مساحت ۷۱۷ متر مربع می باشد.

این فروشگاه با هدف عرضه بسیاری از مواد غذایی، مصرفی، بهداشتی، لوازم برقی و.. تاسیس شده است. که با پایین آوردن هزینه های توزیع، مدیریت بهتر قیمت محصولات، نظارت بیشتر بر کیفیت محصولات، صرفه جویی در وقت شهروندان در هنگام خرید را از اهداف اصلی خود از راه اندازی این فروشگاه می داند.

یکی از راهبردهای این فروشگاه، توسعه کسب و کار در سراسر کشور می باشد. از این رو توسعه شعب را در برنامه خود قرار داده است، بدین منظور فروشگاه کرمان در تاریخ ۲۵/۱۰/۱۴۰۱ با طراحی بومی و مطابق با استانداردهای بروز فروشگاه زنجیره ای تاسیس و راه اندازی گردید. که تا کنون استقبال بسیار مطلوبی از وجود این شعبه در بین هموطنان در شهر کرمان صورت گرفته است.

شایان ذکر است وسعت این فروشگاه در حدود ۴۰۰ متر مربع بوده که در آن تنوع بسیار زیادی از کالاها نظیر انواع لوازم خانگی و آشپزخانه و مواد غذایی و بهداشتی و شوینده در آن عرضه می گردد.