Skip to main content

خانه 🡨 درباره ما

خانه 🡨 درباره ما

ماموریت مجموعه:

فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه افزایش رفاه عمومی و توسعه پایدار را از طریق عرضه کالاهای باکیفیت، دسترسی همیشگی به کالا و ارائه قیمت های مناسب با استفاده از تکنولوژی های برتر را ماموریت خود می داند. فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه افتخار دارد که با دانش و تخصص بالا، مکان های مناسب عرضه، زنجیره ای از تامین کنندگان توانا و مشهور، سرمایه های انسانی با انگیزه، خلاق، متخصص و مسئولیت پذیر، کسب و کار خود را به طور مستمر بهبود داده و تمام فرایندهای خود را در جهت جلب رضایت ذینفعان و مشتریان، ارتقاء صنعت خرده فروشی زنجیره ای در کشور و حفظ محیط زیست توسعه می دهد.

ارزش های فروشگاه:

شرکت فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه در مسیر دستیابی به چشم انداز خود به ارزش های زیر پایبند بوده و خواهد بود.

رعایت نظم و قوانین

مسئولیت پذیری و پاسخگوئی

مشتری مداری

حفظ کرامت انسانی

رعایت اخلاق حرفه ای

شعبه تهران

فروشگاه نجم خاورمیانه شعبه فداییان اسلام در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در منطقه ۲۰ تهران آغاز نمود. مجموعه ای عظیم شامل: سالن برندها، سالن فروش، شهربازی، مجموعه تالارهای پذیرایی، فود کورت، نماز خانه و ۵ طبقه پارکینگ سالن اصلی فروشگاه با مساحتی بالغ بر ۲۰۰۰۰ متر مربع، ۵ دپارتمان و تنوع بیش از ۵۰۰۰۰ قلم کالا، قلب تپنده این فروشگاه می باشد. سالن مجهز به شبکه سراسری، دوربین های مدار بسته، سیستم سرمایش و گرمایش، اینترنت پر سرعت و مجموعه ای دارای طراحی مدرن، نورپردازی و لاین بندی مطابق با استانداردهای جهانی سالن برندهای تجاری با مساحت بالغ بر ۴۰۰۰ متر مربع شامل ۲۱ واحد تجاری می باشد. واحدهای تجاری این سالن با مساحت ۷۵ تا ۴۰۰ متر مربع محل مناسبی برای حضور برندهای داخلی و خارجی بوده که با توجه به حمایت از تولید کنندگان داخلی فرصت و محل مناسبی برای ارائه کالا و محصولات ایرانی در بزرگترین فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه می باشد. فودکورت فروشگاه در ضلع شمالی فروش، با مساحت ۱۲۰۰ متر مربع قرار گرفته است. فضایی با ۴ برند تجاری و ظرفیت پذیرایی بیش از ۱۰۰۰ نفر در طول روز و با سرو انواع غذاهای ایرانی و خارجی شهربازی این مجموعه با وسعت ۱۱۰۰ متر مربع، با بیش از ۵۰ دستگاه مدرن و مجهز به سیستم بلیط الکترونیکی و بازی های کامپیوتری، فکری، ورزشی، تفریحی و جذاب و با طراحی و رنگ بندی کودکانه پارکینگ های طبقاتی مجموعه نجم خاورمیانه با مساحت ۴۹۰۰۰ متر مربع با ظرفیت بیش از ۱۶۰۰ خودرو در ۵ طبقه ( سه طبقه مسقف و ۲ طبقه روباز) دارای ۲ لاین ورودی، ۱ لاین خروجی و مجهز به ۴ لاین رمپ برقی، دوربین های مدار بسته و اطفاء حریق مجموعه لوکس تالارهای پذیرایی مجموعه با در اختیار داشتن ۳ سالن شقایق، رز و نسترن در مساحتی بیش از ۲۰۰۰ متر مربع و ظرفیت بیش از ۱۲۰۰ نفر، مکان مناسبی در جنوب تهران بزرگ برای برگزاری جشنها، مراسم و مناسبت مختلف فراهم آورده است. این فروشگاه بدلیل استقرار در جنوب شهر تهران توانسته است خدمات رضایت بخشی را برای مردم این منطقه فراهم نماید و ضمن ارائه کالاهای ارزان قیمت به مردم توانسته ۱۲۰۰ شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم در جنوب شهر تهران ایجاد نماید.

شعبه رشت

در راستای تحقق اهداف و به منظور توسعه فروشگاه های زنجیره ای در جهت حذف واسطه ها و کمک به معیشت خانوارهای ایرانی، عملیات ساخت دومین فروشگاه بزرگ زنجیره ای شرکت فروشگاه های نجم خاورمیانه در اسفند ماه سال ۱۳۸۹ در شهرستان رشت شروع و با بهره گیری از آخرین متد و شاخص های استاندارد فروشگاه های زنجیره ای در دنیا و صبغه اسلامی ایرانی، در بهمن سال ۱۳۹۱ مورد بهره برداری قرار گرفت. این فروشگاه عظیم، داری ۲ سالن اصلی فروش با مساحت ۳۰۲۳ متر مربع و ۲ دپارتمان خوراکی وغیر خوراکی مجموعه ای برخوردار از شبکه سراسری، دوربین های مدار بسته، سیستم سرمایش و گرمایش، اینترنت پر سرعت، طراحی و رنگ بندی اصولی، نور پردازی مدرن و لاین بندی مطابق با استانداردهای جهانی، سالن برندها و مرکز خرید این مجموعه با مساحت ۶۰۸ مترمربع دارای ۱۹ واحد تجاری با مساحت های ۱۶ تا ۷۵ متر مربع فضای مناسبی را برای ارائه اصناف پوشاک، کیف و کفش، لوازم ورزشی، اسباب بازی و صنایع دستی فراهم آورده است. فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه شعبه شهرستان رشت، دارای پارکینگ ۳ طبقه با ظرفیت ۱۷۲ خودرو می باشد.

شعبه کرمان

فروشگاه نجم خاورمیانه شعبه کرمان در سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز نمود. که دارای مساحت ۷۱۷ متر مربع می باشد.

این فروشگاه با هدف عرضه بسیاری از مواد غذایی، مصرفی، بهداشتی، لوازم برقی و.. تاسیس شده است. که با پایین آوردن هزینه های توزیع، مدیریت بهتر قیمت محصولات، نظارت بیشتر بر کیفیت محصولات، صرفه جویی در وقت شهروندان در هنگام خرید را از اهداف اصلی خود از راه اندازی این فروشگاه می داند.

یکی از راهبردهای این فروشگاه، توسعه کسب و کار در سراسر کشور می باشد. از این رو توسعه شعب را در برنامه خود قرار داده است، بدین منظور فروشگاه کرمان در تاریخ ۲۵/۱۰/۱۴۰۱ با طراحی بومی و مطابق با استانداردهای بروز فروشگاه زنجیره ای تاسیس و راه اندازی گردید. که تا کنون استقبال بسیار مطلوبی از وجود این شعبه در بین هموطنان در شهر کرمان صورت گرفته است.

شایان ذکر است وسعت این فروشگاه در حدود ۴۰۰ متر مربع بوده که در آن تنوع بسیار زیادی از کالاها نظیر انواع لوازم خانگی و آشپزخانه و مواد غذایی و بهداشتی و شوینده در آن عرضه می گردد.