دعوت به همکاری

فرم درخواست تامین کنندگان کالا

تامین کننده کالاهای بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور باشید

فروشگاه زنجیره ای نجم خاورمیانه، بنا بر تخصص، موقعیت و زیر ساخت اصولی، تجربه بزرگی است که طی سالیان گذشته شرکت های بزرگ و برند در سطح کشور را جذب و مایل به همکاری نموده است.
فرصت و موقعیت مناسبی برای کلیه تولید کنندگان داخلی بزرگ و حتی تولید کنندگانی که به دنبال برند سازی بوده و به تازگی وارد چرخه تولید و توزیع محصولات غذایی، بهداشتی آرایشی، پوشاک، لوازم خانگی، ورزشی و … شده اند.
مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه شعبه فدائیان اسلام با مساحتی بالغ بر ۴۸ هزار متر مربع، مجموعه ای عظیم شامل سالن فروش، سالن برندها، شهربازی، مجموعه تالارهای پذیرایی و فودکورت بوده و در ۵ دپارتمان فروش بیش از ۵۰ هزار قلم کالا را به فروش می رساند.
همچنین، فروشگاه نجم خاورمیانه شعبه استان رشت نیز با مساحتی بیش از ۳ هزار متر مربع و ۲ دپارتمان خوراکی و غیر خوراکی، فضا و شرایط مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغات آن را فراهم آورده است.
از این رو کلیه شرکت های تولید کننده، توزیع کننده، پخش و نمایندگی های مجاز عرضه کالا در تمامی گروه های کالایی از قبیل مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی، پوشاک، کیف و کفش، لوازم خانگی، ورزشی و … می توانند جهت همکاری با این مجموعه ( هر دو شعبه تهران و رشت) از طریق شماره تلفن ۳۵۰۶۴ و ایمیل به آدرس info@hypersun.ir با شرکت فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه، تماس حاصل فرمایند.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه
بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور

تامین کننده عزیز، لطفا اطلاعات شخصی، شرکت، برند و کالای خود را برابر فیلدهای زیر تکمیل نموده و پس از بررسی و بازخوانی مجدد و تایید صحت موارد، ارسال فرمایید.