مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

سرپرست گروه صنعت و تجارت: ایپاس 2017؛ توجه به ارتقای فرهنگ خودمراقبتی و مردمی کردن امنیت و ایمنی درجامعه

سردار علی عسکر الهیارنژاد گفت: به منظور ارتقای فرهنگ خود مراقبتی و مردمی کردن امنیت و ایمنی در سطح جامعه، بیش از ده نشست تخصصی و کارگاه آموزشی در نمایشگاه ایپاس 2017 با حضور فعالان و متخصصان برگزار می شود. وی درجمع میهمانان مراسم گشایش شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی (ایپاس 2017) با بیان این مطلب افزود: این دوره از نمایشگاه با حضور 350 شرکت داخلی و خارجی در محل مصلای تهران در حالی برگزار می شود که درخواست برای حضور در ایپاس 2018  از سوی بسیاری شرکت ها پیشنهاد شده است.

سرپرست گروه صنعت و تجارت بنیاد تعاون ناجا در خصوص اهداف برگزاری نمایشگاه ایپاس گفت: به روز رسانی، توسعه و ارتقای کمی و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری های روز، گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی در جامعه، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال و کمک به تجاری سازی ایده ها و طرح ها، ساماندهی فعالان حوزه پلیسی و مدیریت و هدایت ظرفیت ها و پتانسیل ها با هدف حذف واسطه ها را از جمله اهداف این نمایشگاه می توان برشمرد. وی با بیان به حضور 350 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه امسال افزود: در این نمایشگاه علاوه بر عرضه محصولات 25 کشور همچنین بیش از 37 اثر توسط نخبگان در 27 غرفه معرفی خواهد شد.

سردار الهیارنژاد ایپاس را یکی از مهمترین نمایشگاه های بین المللی در حوزه تجهیزات امنیتی و ایمنی و ثبت شده در تقویم سالیانه نمایشگاه عنوان کرد و افزود: ایپاس 2017 با حضور 9 گروه کالایی شامل فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل، سلاح و مهمات، یونیفرم و لباس – نظارت تصویری و تجهیزات مراقبتی- تجهیزات ترافیکی، تجهیزات ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات، سامانه های آموزشی و مشاوره ای و تجهیزات خاص برگزار می شود. وی با بیان اینکه بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد است، گفت: بازدیدکنندگان می توانند از ساعت 9 صبح لغایت 18 از بخش های مختلف نمایشگاه دیدن کنند. درمراسم افتتاح شانزدهمین دوره نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی علاوه بر بسیاری از مدیران عامل شرکت های وابسته به بنیاد تعاون ناجا و فرماندهان بخش های مختلف ناجا،  بسیاری از مستشاران نظامی کشورهای مختلف نیز حضور داشتند. در این دوره از نمایشگاه شرکت های ناجی نشر(انتشارات راه فردا)، پشمبافی آسیا، ناجی پوشش و ..... و شرکت فروشگاههای زنجیره ای نجم خاورمیانه از شرکت های  وابسته به گروه صنعت و تجارت حضور دارند. نمایشگاه از روز دوشنبه 24/7/96 به مدت چهار روز در محل مصلای حضرت امام خمینی (ره) برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید