مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا: ایپاس همایش سالانه نخبگان و مخترعان برای  تبادل اطلاعات نوآورانه است

 

سرتیپ پاسدار محمدعلی نوری نژاد درخصوص برگزاری همه ساله نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی گفت: برگزاری نمایشگاه ایپاس فرصتی مناسب برای تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه طی یک سال تولید کنندگان، محققان، نخبگان، با نهادهای مصرف کننده است. وی افزود: از طریق این نمایشگاه با سهولت و سرعت بیشتری می توانند جهت دستیابی به اهداف و برنامه های گسترده پلیس از آن بهره گیری نمایند. مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا گفت:به حول و قوه الهی و در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شاهد برگزاری شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایپاس 2017 هستیم.

وی افزود: هوشیاری بی وقفه و به روز نمودن تجهیزات و ادوات پلیسی با توجه به فضای ارتباطات، تحرکات سوء دشمن و عوامل تهدید و آشوب و نیز مترتب بر آن، لزوم تقویت نیروی فداکار انتظامی را بیش از پیش در اذهان زنده می کند.

سردار نوری نژاد اضافه کرد: به همین منظور ضروری است نیروی انتظامی با تجهیز  لوازم و پوشش نیازهای سازمانی و ماموریتی بتواند در وضعیتی مطمئن و پایدار، مقتدر و چابک وظایف خطیر محوله را به سرانجام برساند.

وی گفت: نیروی انتظامی همواره با حضور مقتدرانه خود از فراز مرزها تا محله ها و کوچه ها تامین کننده امنیت سرزمین الهی ایران سربلند و همواره به عنوان امن ترین کشور منطقه شناخته شده است، این مهم میسر نمی شود مگر با اصل قراردادن رویکرد پیشگیرانه و اقدامات بازدارنده به کارگیری فناوری های جدید و استفاده کارآ  از تجهیزات ایمنی، امنیتی و پلیسی که از موثرترین عوامل بازدارنده وقوع جرم و تخلفات به حساب می آید.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا افزود: در نمایشگاه ایپاس شاهد عرضه این نوع ادوات در سطح گسترده خواهیم بود و با کمک به امنیت کشور از طریق بسط ارتباطات وتعاملات با مراکز علمی و صنعتی و تحکیم و توسعه ساز و کارهای مرتبط با پوشش های امنیتی و نوع آوری های تجهیزات پلیسی، امکان گسترش و ارتقای امنیت فراهم خواهد شد.

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید