مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

 

اظهارات رییس جمهوری امریکا علیه سپاه ناشی از کم عقلی و ناآشنایی با جهان است

 تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، اظهارات رییس جمهوری امریکا علیه سپاه را ناشی از کم عقلی و ناآشنایی با جهان دانست و گفت: مستکبران دنیا بویژه امریکا بدانند انسجام در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاههای زنجیره ای نجم خاورمیانه، سردار "حسین اشتری" روز دوشنبه در مراسم افتتاح  شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی(ایپاس 2017)  در مصلای تهران، افزود: انسجام کشور بواسطه نیروهای مسلح است و هوشیاری مردم موجب امنیت شد و این امنیت بر مردم منطقه هم تاثیر گذار است چون امروز نیروی مستشاری و نظامی و قدرت دفاعی ما توانسته با کمک مردم کشورها امنیت منطقه را برگرداند که عراق  و سوریه از جمله این کشور ها هستند.

                                                                          
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران منشا امنیت، خیر و برکت برای کشورهای همجوار است، افزود: امروز پلیس به فرموده مقام معظم رهبری باعث افتخار نظام است و افتخار ما این است که پلیس مسوولیت امنیت را در جامعه برعهده دارد و توانسته با مشارکت مردم بسیاری از ماموریت ها را با موفقیت به سرانجام برساند.


سردار اشتری با موثر خواندن نقش فناوری و تجهیزات در برقراری امنیت، گفت: هرچه از تجهیزات روز استفاده کنیم بطور حتم دقت و سرعت عمل بیشتر خواهد شد و با برپایی این نمایشگاه تجهیزات پلیس به روز تر خواهد شد.
وی در باره نقش فناوری در عملکرد پلیس گفت: انسداد مرزها صرفا با ایجاد دیوار بتنی و فنس ها نیست، بلکه با استفاده از تجهیزات روز و  استفاده از فناوری نوین، کنترل ترافیک را برعهده داریم  نظم جاده ای را افزایش داده ایم.
سردار اشتری تعداد غرفه ها و حضور مبتکران و مخترعان داخلی را نشانگر اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی دانست و گفت: بخش '"ما می توانیم"' نمایشگاه یکی از مزیت های شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات است ؛ این بخش با تکیه بر مبتکران و مخترعان داخلی نیازمندی های پلیسی، امنیتی و نظامی خودمان را هر چه بهتر تامین می کند.
فرمانده ناجا گفت: البته مشارکت پلیس های کشورهای دوست و همراه بی تاثیر نخواهد بود، اما در دوران دفاع مقدس و دورانی که به واسطه زورگیری مستکبران در تحریم بودیم به دنیا نشان دادیم روی پای خود ایستاده ایم و نیازمندی های خود را با تکیه بر جوانان دانشمند و صنعت گران داخلی اداره می کنیم


وی با بیان به تداوم تحریم ها، افزود : اگر چه این تحریم ها فشارهایی را بر مردم و نیروهای مسلح دارد اما در عوض دستاوردهای خوبی هم به همراه دارد که از جمله این دستاوردها در اختیار گرفتن بنبه دفاعی قابل قبول با هدف تامین صلح و امنیت است .
سردار اشتری با بیان اینکه در حوزه های مختلف علمی، پزشکی و نظامی پیشرفت های خوبی داشته ایم، تصریح کرد: دنیا بداند اگر ایران را تحت فشار بگذارد نه فقط از پا در نمی آید، بلکه قویتر می شود و این نمایشگاه گوشه ای از این ظرفیت ها است و یک توان بالقوه ای بین اندیشمندان و دانشمندان و مخترعان ما وجود دارد.


وی برپایی نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیس را گوشه ای از توانمندی های کشور دانست و با تلاش های صورت گرفته ابراز امیدواری کرد تا با ارایه فراخوانی از همه ظرفیت های کشور به منظور ایجاد و تامین امنیت، آسایش و آرامش مردم ، بهره برداری شود.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه ای متلاطم واقع شده و کشورهای همسایه با توجه به زورگویی های مستکبران خدشه ای بر امنیت آنها وارد شده و گروه هایی به نام اسلام امنیت را تهدید می کنند، گفت: با وجود همه تلاطم ها در منطقه، ایران در سایه شهادت شهیدان، رهبری رهبر معظم یکپارچگی مردم و هوشیاری دستگاه نظامی امنیت را دارد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید