مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

بومی سازی محصولات امنیتی و ایمنی، عامل مهمی در افزایش امنیت پایدار است

 

 

مدیرعامل گروه صنعت و تجارت بنیاد تعاون نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) گفت: بومی سازی محصولات امنیتی و ایمنی و توسعه فرهنگ استفاده از آن توسط عموم جامعه، بی شک موجب ارتقای ایمنی و امنیت پایدار با استفاده از ظرفیت های مردمی می شود.

"علی عسگر الهیارنژاد" درگفت وگو با روابط عمومی شرکت فروشگاههای زنجیره ای نجم خاورمیانه، یکی از اهداف مهم برگزاری نمایشگاه ایپاس را بومی سازی محصولات امنیتی و ایمنی و پایداری و افزایش امنیت در کشور بیان کرد.

وی در ادامه بر اهمیت استفاده از ظرفیت های مردمی در ارتقای ایمنی و امنیت پایدار تاکید و آن را بسیار مهم عنوان کرد.

الهیارنژاد همچنین گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی در سطح جامعه به منظور کاهش حوادث و سوانح و خسارات ناشی از آن را نیز بسیار مهم خواند.

مدیرعامل گروه صنعت و تجارت  بروز رسانی، توسعه و ارتقای کمی وکیفی تجهیزات پلیسی و استفاده از فناوری های روز جهان با هدف تسهیل تسریع در ماموریت های محوله و ارتقای توانمندی وفناوری های پلیسی با رویکرد از وقوع جرم را از دیگر اهداف نمایشگاه ایپاس دانست.

وی آشنایی فعالان حوزه ایمنی و امنیت در بخش های دولتی و خصوصی با آخرین فناوری های لوازم و تجهیزات، بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها و بسط فضای آشنایی و مشارکت منابع تولید و مصرف با رویکرد ایجاد تولید و اشتغال در راستای تدابیر مقام معظم رهبری، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال در زمینه تجهیزات مرتبط با موضوع نمایشگاه و کمک به تجاری سازی ایده های برتر را از دیگر نکات مدنظر در ایپاس خواند.

الهیارنژاد در خصوص نقش ایپاس در وضعیت حفاظت و ایمنی و استاندارسازی این صنعت در جامعه، با بیان اینکه ایپاس از نخستین دوره تاکنون که شانزدهمین دوره آن در شرف برگزاری است و از حدود 1000 متر مربع به فضایی بیش از 15 هزارمترمربع فضای مفید نمایشگاهی توسعه یافته، این امر را نشانگر اهمیت نمایشگاه در توسعه صنعت وگروه کالاهای نمایشگاهی بیان کرد.

وی در خصوص تمایز ایپاس شانزدهم با دیگر دوره ها گفت: امسال بخش ویژه ای را در نمایشگاه تحت عنوان "ما می توانیم" داریم که حمایت وشناسایی تولیدکنندگان محصولات مرتبط با گروه کالایی نمایشگاه را هدف قرار داده است که تلاش داریم با جمع بندی خوب و تخصصی لازم،  حمایت از این محصولات را در راستای تجاری سازی و ایجاد زمینه های لازم برای حضورشان در نمایشگاه های خاری با هدف بازاریابی بین المللی در دستور کار داشته باشیم.

مدیرعامل گروه صنعت و تجارت بنیاد تعاون ناجا گفت: بطور حتم ایپاس فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی شرکت های تولید کننده داخلی چه در حوزه فناوری و همچنین در حوزه محصولات و تجهیزات در بازار صنایع ایمنی و امنیتی کشور است و از همه فعالان این حوزه برای بازدید از نمایشگاه ایپاس 2017 که از تاریخ 24 لغایت 27 مهر ماه 96 در محل مصلای حضرت امام خمینی رحمه الله علیه برگزار می شود، دعوت می گردد.

گروه صنعت و تجارت، در راستای نیل به اهداف متعالی و آرمان های ارزشمند بنیاد تعاون نیروی انتظامی و استفاده بهینه از کلیه امکانات در یک سازماندهی علمی و کارآمد همواره در تلاش است تا مأموریت های محوله را به بهترین وجه ممکن ایفا نماید که یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه برگزاری ادواری نمایشگاه ایپاس می باشد.

گروه بندي تجهيزات و خدمات قابل ارائه در نمايشگاه  IPAS

  مخابرات و كامپيوتر

سيستم هاي مخابراتي، سيستم هاي فرستنده و گيرنده، سيستم هاي پردازشگر اطلاعات، سيستم هاي صوتي و تصويري، سيستم هاي بي سيم، تجهيزات رادار، فيبرهاي نوري، تجهيزات ماهواره اي، انواع سنسورها، تجهيزات زنده ياب، سيستم كنترل امنيت مسيرهاي هوايي، بنادر، فرودگاه ها، مرزها، مراكز حساس و غيره، سيستم هاي ردياب، تجهیزات GPS، سيستم هاي عامل باضريب ايمني بالا، سيستم هاي امنيتي كامپيوتر و اينترنت، سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي.

 

حمل و نقل

زميني: وسايل نقليه سبك و سنگين، تجهيزات واكنش سريع، نفربرها و تانك ها، وسايل نقليه خاص، موتورسيكلت،

هوايي: انواع هواپيماهاي سبك، انواع هليكوپتر

 

 دريايي: انواع لنج هاي چند منظوره، انواع قايق ها، انواع موتورهاي دريايي و ...

 

تسليحات و مهمات

انواع سلاح گرم و سرد و شوکر، انواع موادمنفجره، گازهاي اشك آور، تجهيزات ضد شورش، تجهيزات خنثي سازي بمب و مين و... .

 

يونيفرم و لباس

لباس هاي كار، لباس هاي ضدآتش و ضدآب، لباس هاي ويژه عمليات خاص، لباس هاي ضد مواد شيميايي،  جليقه ضد گلوله، لباس هاي بازتاب دار، انواع كفش، پوتين و...

 

وسايل نور و تصوير

دوربین های امنیتی، سيستم هاي پردازش فيلم و تصوير، ملزومات دوربين، تجهيزات ديد درشب و...

 

ترافيك

تجهيزات كنترل ترافيك، تجهيزات ايمني بزرگراه ها، علائم راهنمايي و رانندگي چرثقیل های جابجایی و حمل خودرو.

 

آتش نشانی، امداد و نجات

تجهيزات امداد و اورژانس، تجهيزات امداد در ارتفاعات، تجهيزات اتاق عمل، تجهيزات امداد جاده اي، تجهيزات اعلام و اطفاءحريق و...

 

سيستم هاي آموزشي و مشاوره ای

سيستم هاي مشاوره اي، طراحي و كنترل سيستم هاي حفاظتي، تحليل در خصوص جرم شناسي، بهينه سازي سيستم هاي حفاظتي، سيستم هاي آموزشي، مدارس آموزشي(علوم نظامي و انتظامی)، تجهيزات خاص آموزشي،سيستم هاي شبيه ساز و...

 

زمينه هاي ديگر

تجهيزات اشعه ايكس، سيستم هاي كشف جرم و مبارزه با جرايم، سازه هاي پليسي، تجهيزات انگشت نگاري،  شيشه هاي ضد گلوله، انواع قفل ها، تجهيزات كمپينگ، تجهيزات ايمني صنایع مختلف، نشريات تخصصي در زمينه هاي مرتبط و...

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید