مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

حماسه واقعی حضور

مردم، جمعه فراموش نشدنی دیگری را در صفحات پرافتخار انقلاب اسلامی ایران رقم زدند.

حضرت آیت الله العظمی سید "علی خامنه ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین دقایق رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیامی به ملت ایران، با بیان اینکه سرنوشت کشور در دست آحاد مردم است، از آنان خواست تا با دقت، ملاحظه و شناخت در انتخابات شرکت کنند.

لبیک مردم به رهبری

مردم ایران با توجه به فرامین رهبری بار دیگر با حضوری پرشور، شعور و در خور تحسین خوش درخشیدند و نام ایران و انقلاب اسلامی را در جهان ماندگارتر کردند. دیروز بار دیگر اثبات شد که مردم نیک می دانند این حضور پرشور برای آنان ثمرات بسیاری را خواهد داشت، زیرا که نشانگر اتحاد عمیق بین ملت و نظام است و اینکه ملت هرگز از آرمان های خود دست برنخواهد داشت و تا پای جان در برابر این نظام و انقلاب خواهد ایستاد همانگونه که تاکنون هرگز درنگی در صحنه های گوناگون نداشته اند.

و این مردم بودند که کار را تمام کردند و بار دیگر روزی طلایی را برای آزمون انتخابات ثبت کردند. درود بر ملت فهیم ایران اسلامی، درود بر مردم متعصب و با غیرت ایران که هر زمانی لازم بوده در صفوفی بهم فشرده در برابر دشمن و در دفاع از نظام حضوری پررنگ داشته اند. امروز قلب رهبری با این حضور شاد شد و در مقابل؛ قلب دشمنان نظام به شماره افتاد زیرا که ایران دیروز به میدان آمد......

امروز میلیون ها ایرانی با بانگ بلند «نه» گفتند به فرصت طلبانی که کشور ایران را متزلزل و مردم اش را نامتحد می خواستند. یک صدا به تطمیع و تهدید و تحریم «نه» گفتند.

مردم بار دیگر انقلاب را بیمه کردند. امروز را باید روز جشن بزرگ ملی در درخشش حضور ایرانیان دانست و در صفحه تاریخ آن را ثبت کرد، زیرا مردم با این حضور و با گلبانگ سربلندی بر بسیاری از توطئه های درشت و ریز دشمنان خط بطلان کشیدند.

هموطنان مردم غیور ایران اسلامی پیروزیتان مبارک

 مردم فهیم ایران اسلامی بار دیگر به دنیا فهماندند که ایران را همچون دیگر کشورها به حساب نیاورند، چرا که مردم ایران با همه ملل جهان متفاوت هستند و هرگز هیچ سیاستمداری قادر به تحلیل آنان نیست و همیشه حرکات و اقدامات آنان براساس مصالح نظام و کشورشان خواهد بود و در دام هیچ توطئه ای نخواهند افتاد. درود بر این همه غیرت و این همه فهم حضور و ماندن درکنار انقلاب و اثبات این ادعا

حضور بیش از 40 میلیونی مردم در پای صندوق های رای

مردم بار دیگر تابلوی زیبای متانت، وطن دوستی، دینمداری، آگاهی و بلوغ فکری را خلق کردند و پاسخ سوال «چرا آمده اید؟» را عاقلانه، شجاعانه و خالصانه دادند. آمدند تا به جهانیان اثبات کنند هرگز دست از حمایت نظام برنخواهند داشت.

امدند تا به دولتمردان پیام دهند که ما آنچه باید را به انجام رساندیم هیچ کسی نمی تواند بگوید کم کاری کردیم حالا نوبت دولتمردان است اینقدر که ما ایستادیم آنها هم ایستادگی کنند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح روز (جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.

56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط رای دادن هستند. در این دوره از انتخابات، یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت کنند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران روز جمعه در خارج از کشور برگزار شد پیام آنها نیز یک کلام بود: ما هر کجا که باشیم همیشه ایرانی می مانیم.

گرچه هنوز آماری رسمی از میزان حضور مردم اعلام نشده است لیکن شواهد بیانگر حضوری بیش از 40 میلیون نفر است یعنی حضور حدود بیش از  70 درصدی ......

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید