مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

جشن بزرگ عاشقان ظهور صاحب الزمان در نجم خاورمیانه

 

اللهم العجل لولیک الفرج

 

نيمه شعبان، میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان در فرهنگ و ادب کهن فارسی، شب برات ناميده شده است و یکی از دلایل این نام‌گذاری آن است که خداوند در این شب، برات (حواله یا سند) آزادی از دوزخ را به بندگان خود هدیه می‎دهد.

سر راهت در انتظارم ..... برده هجرت صبر و قرارم ...... جز ظهورت اي گل زهرا ..... به خدا حاجتي ندارم   ... کجايى اى هميشه پيدا از پس ابرهاى غيبت؟

ما شیعیان ایران اسلامی به مناسبت سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) اقدام به برگزاری جشن، چراغانی‌های گسترده، مولودی‌خوانی، قربانی کردن و غذا دادن به فقرا می‎کنیم.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه نیز همگام با مردم ایران اسلامی به مناسبت خجسته میلاد مسعود یگانه منجی عالم بشریت حضرت حجت ابن الحسن العسگری (عج) در شب جمعه گذشته جنگ شادی با حضور کثیری از مردم منطقه برگزار کرد.

برای تدارک این جشن بزرگ ما پیشنهادی به هیچیک از همکاران ندادیم، ولی همه بخش های فروشگاه با جان و دل آمدند و در کنار ما قرار گرفتند و هر کسی به سهم خود کاری انجام می داد.

هدف خدمت به حضرت ولی عصر (عج) بود و نوع کار اهمیتی نداشت و این دلیل محکمی بر عشقی واقعی است که به روی همه باید و شاید ها خط بطلان می کشد. مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید کتاب آسمانی شیعیان توسط همکارمان آقای مهدی نوری راد که خود در برنامه های مذهبی همواره پیشقدم است آغاز شد.

تکمیل کننده شروع برنامه طنین آوای جان بخش سرود جمهوری اسلامی بود و پس از آن مداح اهل بیت برادر گرامی جناب حاج آقا ذاکر با اشعار زیبای خود بر غنای مجلس افزود و دل عاشقان به اهل بیت عصمت و طهارت را شادی افزونتری بخشید. گروه تواشیح، توسط ذاکران اهل بیت شمس الضحی ازدیگر برنامه های روح نواز مراسم نیمه شعبان بود که حاضران را به وجد آورد.

جناب آقای میثم سرطاقی مدیر بخش لوازم خانگی سبک و مداح و عاشق فعال اهل بیت نیز مولودی هایی در وصف صاحب الزمان و نجات بخش بشریت سرود که از سوی حاضران مورد تشویق قرار گرفت. برنامه های فکاهی و مسابقات طنز توسط مجری مراسم استاد موسیقی و رهبر ارکستر جناب آقای مهدی قلی نسب انجام گردید و موجب نشاط افزونتر مشتریان گرامی فروشگاه شد. برگزاری مراسم قرعه کشی برای حاضرانی که اسم مبارک حضرت را در شناسنامه داشتند و همچنین تجلیل از خانواده معظم شهیدان در مراسم و اهدای جایزه نقدی و غیرنقدی به حاضران و خریداران دیگر برنامه های فرح بخش شب مولود حضرت صاحب الامر بود.

در این مراسم علاوه بر ده میلیون ریال جوایز نقدی که از سوی شرکت فروشگاهها در نظر گرفته شده بود، هدایا و کالاهایی از سوی برندهای فرش "کرامتیان"، "دنیا"، "دیلایت" و  "یزدبافت" به حاضران در مراسم اهدا شد.

پایان بخش برنامه های نیمه شعبان توزیع کیک بزرگی بود که توسط کارکنان بخش شیرینی پزی فروشگاه شرکت نان وبرکت ویونا تهیه شده بود. برنامه آتش بازی به مناسبت میلاد مسعود امام عصر که توسط واحد فرهنگی اجرا شد زینتی خاص به مراسم بخشید. پخش شیرینی، شربت و ساندویچ در بین حاضران توسط مدیران کافه چری به نیت آن حضرت در طول مراسم به دفعات اجرا شد. مجموعه فست فود کافه گیلاس (براداران مرادی) بخش مهمی از هزینه این مراسم را عهده دار شدند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید