مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

فرمانده ناجا: شهید در همه حال زنده است

 

نجم خاورمیانه: فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، شهدا را روزی گیرنده ابدی نزد پروردگار عنوان کرد و افزود: شهید در همه حال زنده است. سردار حسین اشتری در پیامی به یادواره شهدای استان سیستان و بلوچستان و شهدای نیروی انتظامی با اشاره به آیه شریف 169 آل عمران که در نشریه "امین جامعه" منتشر شده است، آورده است: مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شده اند، مرده اند، بلکه آنان زنده و نزد پروردگار خویش روزی می خورند.

فرمانده ناجا درادامه پیام خود نوشت: شهید در همه حال زنده و الهام بخش حال و آینده است. وی افزود: شهیدان با تقدیم والاترین سرمایه خویش که جان آنان است تجارتی بس سودمند در ساحت ربوبی رقم می زنند و هیچ پاداشی بالاتر از قرب الهی برای شهیدان نیست.

سردار اشتری همچنین بیان کرد: کیست که با شنیدن نام مقدس سالار و سرور شهیدان کربلا و یاران بی بدیلش نورحقایقی چون ایثار، اخلاص، جوانمردی و وفا به فکر و دلش خطور نکند. وی تصریح کرد: به راستی آیا سرمنشا این حقایق حیات بخش چیزی جز شهادت است؟ فرمانده ناجا افزود: بدون شک اقتدار و سربلندی نظام، ملت و کشور اسلامی ما مرهون ایثار و از جان گذشتگی شهدای والامقام است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بیان کرد: "خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است" پس نظام مقدس جمهوری اسلامی امانت شهیدان است و بزرگداشت شهید یعنی اصالت بخشیدن به آن هدف ها و تشویق به آن عمل و تقدیس آن ایثار.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید