مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

 

 

 تحقق هر چه بهتر خرید آسان هدف مدیران مجموعه نجم است

 

 

 هدف مدیران شرکت فروشگاههای زنجیره ای نجم خاورمیانه ایجاد شرایطی برای تحقق خرید آسان و درک احساس واقعی این هدف از سوی مشتریان است. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاههای زنجیره ای نجم خاورمیانه، مدیر داخلی فروشگاه در گفت و گو با خبرنگار این حوزه افزود: انتخاب این منطقه از شهر تهران برای ایجاد چنین فروشگاهی با ظرفیت بسیار بالا ، به منظور خدمات دهی بیشتر به همشهریان فهیم و انقلابی جنوب، شرق و شمال شرق تهران است.

احسان پرویزی اضافه کرد: در فروشگاه نجم خاورمیانه با وسعت حدود بیست هزار متر مربع سالن مسطح (flat) و حدود 2000 واحد پارکینگ رایگان، تلاش شده بهترین شرایط خرید آسان برای شهروندان در تمامی سنین فراهم باشد.

وی گفت: نجم خاورمیانه با 5 دپارتمان مواد غذایی تازه، کالای مصرفی، لوازم خانگی سبک، لوازم خانگی سنگین و پوشاک و منسوجات با رقمی حدود 90 هزار تنوع کالایی در حقیقت تمامی نیازهای مشتریان را تامین می نماید.

مهندس پرویزی افزود: بطور مثال بخش گوشت و مرغ فروشگاه تنها واحد بسته بندی و تولید بسته روزانه در سطح تهران است که تمامی کالاهای پروتئینی تهیه شده در این واحد توسط تیم دامپزشکی و مسوول فنی مستقر در فروشگاه کنترل و پس از تایید تیم پزشکی وارد چرخه فروش می شود.

مدیر داخلی فروشگاه گفت: بخش شیلات در تمامی فصول سال با توجه به نوع صید انواع ماهی ها، میگوها و آبزیان دریایی را به صورت تازه به مشتریان فروشگاه عرضه می کند. بخش نانوایی و شیرینی نیز با پخت روزانه تحت نظر واحد بهداشت فروشگاه نسبت به تولید و عرضه نان و شیرینی اقدام و حتی سفارشات تلفنی را نیز برای مراسمات می پذیرند. بخش غذای گرم نیز با تهیه انواع غذاهای اصیل ایرانی اقدام به پخت غذا به صورت روزانه نموده تا مشتریان گرامی پس از صرف زمان خرید برای تهیه غذای گرم مشکلی نداشته باشند. در بخش جزیره نیز کالاهایی چون سوسیس و کالباس تازه، انواع ترشیجات، لواشک، لبنیات سنتی کاملا بهداشتی و تحت نظر تیم پزشکی فروشگاه عرضه می شود. فروشگاه نجم خاورمیانه علاوه بر شعبه مرکزی در خیابان فداییان اسلام، همچنین در مقابل شهرک آزمایش و شهرستان رشت مرکز گیلان - سبزه میدان نیز یک شعبه فعال دارد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید