مجموعه فروشگاه های زنجیره ای نجم خاورمیانه

شعبه دوم فروشگاه نجم خاور میانه، سبزه میدان رشت

اوقات شرعی

 

فرمانده ناجا: پلیس جمهوری اسلامی، حرفه ای و دانش محور است

 

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: پلیس ایران، حرفه ای و دانش محور است و به همین دلیل توانسته است وضعیت خوبی را در داخل و خارج کشور داشته باشد. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاههای زنجیره ای نجم خاورمیانه و به نقل از ایرنا، سردار "حسین اشتری" افزود: در زمان حاضر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی جایگاه خوب و مناسبی را در سطح منطقه و کشورهای فرا منطقه ای دارد. وی اظهار کرد: امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تعداد زیادی از کشورها تعامل و همکاری دارد و از طریق پلیس بین الملل هر روز این تعاملات و همکاری ها ارتقا می یابد. سردار اشتری با بیان اینکه پلیس ایران با بیش از 40 کشور جهان مراوده و تعامل دارد، افزود: از ظرفیت های 2 طرف در راستای آموزش و انتقال تجربیات استفاده می شود و امسال نیز در نمایشگاه ایپاس (نمایشگاه تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی) پلیس های 32 کشور با جمهوری اسلامی ایران  در امر برگزاری این نمایشگاه همکاری داشتند.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: این نشان از اعتماد به پلیس جمهوری اسلامی ایران است که این اعتماد روز به روز نیز افزایش پیدا می کند. سردار اشتری به تامین امنیت زائران کربلا نیز اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی از چند ماه گذشته قرارگاه اربعین را راه اندازی کرده، اقدامات اولیه را انجام داده و تمامی استان ها نیز آماده بدرقه زائران است و مساعدت پلیس نیز در این میان وجود دارد.

وی اظهار کرد: سه مرز زمینی'مهران، شلمچه و چزابه' آماده پذیرش زائران است و به این عزیزان توصیه می شود مطالب و موارد ارائه شده از سوی پلیس را در طول سفر به حتم رعایت کنند و تا حد امکان نیز با وسایل نقلیه عمومی به مرزها بیایند.سردار اشتری از زائران خواست سفرهای خود را به روزهای منتهی به اربعین نگذارند و حداقل یک هفته قبل از اربعین سفر خود را آغاز کنند چرا که روزهای پایانی و منتهی به آن بطور قطع روزهای پرترافیکی خواهد بود. فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با کشفیات مواد مخدر نیز گفت: با تلاش پلیس و دستگاه قضایی، امسال میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 15 درصد افزایش نشان می دهد. 

سردار اشتری افزود: این افزایش کشف، نشان می دهد مرزبانان و نیروی انتظامی در شهرهای مرزی به خصوص در شرق کشور با آمادگی کامل ماموریت های خود را انجام می دهند و در واقع مانع از انتقال محموله های مواد مخدر به داخل شهرها می شوند. وی با بیان اینکه در این رابطه باید تلاش ها و تجهیزات پلیسی را بیشتر کرد، اظهار داشت: برای کشفیات مواد مخدر باید به روز شد که این در برنامه های کاری پلیس است و نیازها به مسئولان مربوطه اعلام شده است و به محض اختصاص اعتبار لازم، تجهیزات نوین را خریداری و وارد خواهیم کرد.سردار اشتری به موضوع انسداد مرزها اشاره کرد و افزود: هر اندازه که اعتبار در اختیار نیروی انتظامی قرار گیرد انسداد مرزها نیز کامل تر خواهد شد. 

وی اظهار کرد: با همتی که وزارت کشور و مسئولان داشتند و با پی گیری هایی که از طریق نیروی انتظامی صورت گرفته است امیدواریم اعتبارات تا چند ماه آینده در اختیارمان قرار بگیرد تا انسداد مرزها به لحاظ تجهیزات فیزیکی و الکترونیکی تقویت شود.

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید